Hakkımızda

~ Çiftçiler Sade Yağ ~

Hakkımızda

Çiftçiler Sade Yağ 1980’li yıllarda aile şirketi olarak Nihar ÇİFTÇİ tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıllarda sade yağ üretim ve satışıyla ticaret hayatına başlamıştır. İlk dönemlerde Şanlıurfa’nın en kaliteli ve reyhanlı sade yağı’nın hangi bölgede olduğuyla ilgili kalite çalışmalarına başlamıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle bugünlere dek Şanlıurfa’nın göz bebeği olan sade yağın kalitelisinden ödün veremeden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk. Köklü bir firma olan Çiftçiler Sade Yağ; siz değerli müşterileri için en nefis ve en lezzetli sade yağları seçmektedir.

Bizler bu işin sevdalısı olarak, hayvansal yağların insan beslenmesinde önemli yeri olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Hem besin değeri hem de lezzet yönünden önemli bir yer tutan sade yağ hassas bir iştir tüm ruhumuz ile işin ehemmiyetini idak etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Çiftçiler Sade Yağ olarak bu işi severek ve kaliteden ödün vermeyerek yaptığımızı bilmenizi isteriz. Hedefimiz çok satış değil, siz değerli müşterilerimize kaliteyi sağlayarak beğeninizi ve taktidirinizi kazanmak.

Sade yağlar benliğini kaybetmeden üretim gerçekleşiyor ve hijyeni ortamda paketlenerek Türkiye’nin dört bir noktasına dağıtım yapılmaktadır.

Çiftçiler Sade Yağ